• FIREMNÍ AKCE NA ČTYŘECH KOLECH

   

   

  Rozjeďte Vaše firemní akce. Co takhle teambuilding na závodním okruhu, stylová britská jízda v double deckeru, nostalgické svezení historickým autobusem nebo večírek v hummer limuzíně?

 • NEJOBLÍBENĚJŠÍ VARIANTY

  double decker pronájem jízdy kavárna firemní akce program

  BRITSKÁ JÍZDA V DOUBLE DECKERU

  Zažijte s námi stylovou britskou jízdu v našem double deckeru. Dvě patra toho nejlepšího z Británie a jízda Prahou čekají. Co využít autentický dvoupatrový autobus z Londýna na transfery během firemních akcí nebo jako součást večírku?

  firemní akce program hummer limuzína pronájem

  PROJÍŽĎKA HUMMER LIMUZÍNOU

  Čeká na Vás 10 metrů luxusu. Projíždíte se exkluzivní hummer limuzínou, zatímco hraje Vaše oblíbená hudba, vychutnáváte výhled na město se sklenkou šampaňského v ruce a užíváte si obdivné pohledy kolemjdoucích.

  firemní akce program závodní okruh ferrari porsche sportovní auta sporťák pronájem

  SUPERSPORTY

  Zajímá Vás jak moc soupeřiví jsou Vaši kolegové? Prověřte si je. Prožijte vzrušující odpoledne plné adrenalinu. Nádherná sportovní auta s neskutečnou silou pod kapotou čekají jen na to, až usednete za volant.

  firemní akce program offroad terénní jízda tankodrom hummer H1 teambuilding

  OFFROADOVÁ JÍZDA V TANKODROMU

  Sen všech řidičů i neřidičů s divokým srdcem. Neomezujte se jízdou po zpevněných cestách a nakopněte Váš event jízdou na tankodromu v exkluzivním offroadovém Hummeru H1.

  pronájem luxusního autobusu zájezdy firemní akce

  LUXUSBUS

  Cestujte ve VIP stylu. Zveme Vás na palubu nejmodernějšího dvoupatrového autobusu, který svojí výbavou, pojetím luxusu a pohodlím nemá v Evropě žádnou konkurenci. S plně vybaveným barem a skvělým personálem se pojede jedna radost.

  firemní akce program expediční vůz expedice jižní amerika teambuilding nápady

  EXPEDICE PO JIŽNÍ AMERICE

  Tak trochu jiná jízda! Poznejte fascinující jihoamerický kontinent na palubě expedičních vozů. Zažijete ledovce, poušť, oceány, prastaré památky, exotické pláže, hory, pralesy a záhadné vodopády během jedné vzrušující jízdy.

  pronájem rikša firemní akce veletrh promo akce

  DESIGNOVÉ RIKŠI

  Designové tříkolky nikdo nepřehlédne. Dokonale Vás zviditelní na veletrzích, zpestří jakýkoli přesun během konference a teambuilding s nimi bude hned zábavnější.

  firemní akce program fungující lom obrovská auta

  DOBRODRUŽSTVÍ VE FUNGUJÍCÍM LOMU

  Moment absolutního ticha v obřím lomu, odpočítávání ve vysílačce, výbuch a Vy z bezpečí sledujete tuny padajícího kamení. Pak se v obřích vozidlech vydáváte na průzkum lomu a strhující program zakončujete expedicí do podzemního dolu prostupujícího hluboko do železné hory.

  firemní akce zájezdy historický autobus RTO pronájem

  RETRO JÍZDA

  Připravte se na Retro jízdu a vyražte na cesty tak, jak jezdili na výlety "Husákovy děti". Personál v kostýmech Vás uvítá na palubě zrenovovaných autobusů, kde na Vás bude čekat tematické výletnické občerstvení i osmdesátkový playlist.

  firemní akce nápady program party autobus partybus pronájem večírek

  PÁRTYBUS

  Po práci legraci! Vaše oblíbené koktejly, skvělá hudba, profesionální ozvučení, disco osvětlení i taneční parket přímo na palubě čeká jenom na Vás. Vítejte v našem pártybusu!

  jízda tankem BVP tankodrom firemní akce program tipy

  ADRENALINOVÁ JÍZDA TANKEM

  Přemýšlíte co s letošním teambuildingem? Co takhle prudké sjezdy a výjezdy v náročném terénu, smyky a vzrušující jízda pro odvážné nadšence (i děti)? Je na Vás, jestli si troufnete řídit 35 tunový kolos, nebo si vychutnáte adrenalinovou jízdu v roli posádky.

  historická vozidla Praha pronájem turistické prohlídky firemní akce program tipy

  PROJÍŽĎKA LUXUSNÍMI VETERÁNY

  Poznejte šarm Prahy a jejích ulic z paluby zrenovovaných veteránů z 20. a 30. let. S lahví šampaňského a doutníkem v ruce se z jízdy stává autentický zážitek jazzového věku.

  firemní akce program nápady kabriolet cabriolet limuzína pronájem

  LIMO KABRIOLET

  Vlasy vlající ve větru, Vaše oblíbená hudba, nespoutaná jízda, volnost. Užijte si jedinečné spojení luxusu limuzín se svobodou, kterou Vám dává kabriolet.

 • PŘÍKLAD AKCE

  VEČÍREK V HUMMER LIMUZÍNĚ

  POČET OSOB

  1-60

   

  VYUŽITÍ

  vánoční večírek, odměna zaměstnancům, akce pro klienty, konference, teambuilding

   

  HARMONOGRAM

  20:00 Sraz na recepci hotelu
  20:15 Párty v salonku hotelu
  22:00 Párty v limuzíně + zastávka
  23:00 Výstup před klubem
  23:15 Uvítání personálem klubu, usazení do VIP sekce + přípitek
  00:00 Konec? Dokud neřeknete dost :-)

   

  Sraz je na recepci hotelu, kde si Vás vyzvedává koordinátorka akce. Poté Vás koordinátorka odvádí do salonku nebo designového hotelového pokoje, kde je připravena hudba, láhve vámi vybraného alkoholu, skvělé jídlo a tématická výzdoba. Chvíli před desátou na Vás před hotelem čeká velká Hummer limuzína i s řidičem, Vámi vybraná hudba hraje a Vy jedete svoji nezapomenutelnou jízdu tak. Prosecca na přípitek jsou samozřejmostí. Stylově vystupujete před klubem, kde vás přivítá personál a uvede dovnitř k rezervovanému stolu ve VIP sekci a k láhvi vychlazeného Prosecca... dále je vše zcela na Vás.

 • background image
  background image
  background image
  background image
  background image
  background image
  background image
  background image
  background image
 • POPTEJTE SVOU NEZAPOMENUTELNOU AKCI!

  Zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

  FunMio s.r.o., Rašínovo nábřeží 14, Praha 2
  Non-stop
  +420 723 329 779
 • DALŠÍ AKCE

  firemní akce loď jachta
  firemní akce private jet soukromé letadlo
  firemní akce historický soukromý vlak pronájem